AUDIO VI

Garrett AT Pro International - stříbro i zlato

U nás v e-shopu DETEKTOR CENTRÁLA, který je samostatnou a hrdou pobočkou Lovce Pokladu, patří tenhle černý Garrett mezi oblíbené přístroje. To platí zejména pro jeho verzi Garrett AT Pro - STORM. Ta populární átéčko tak říkajíc navlékla do kalhot. Verzi AT Pro International máme v oblibě hlavně pro její stabilitu, dobře vypovídající diskriminaci a v našem hloubkovém setu i pro poměrně dobrý dosah.

Pro testy a získání záznamů audioodezvy chodu detektoru kovu jsme ale použili paket se standardní 28 cm sondou Pro Formance. Ta je zase podle všeho nejlepší základní sondou od Garrettu.

Na fotografii vidíte cíle, které byly připraveny na polygonu pro testy. Je tam všechno, od zlatého medailonu přes stříbrný prsten a kus puncovaného stříbrného drátu. K čemu byl? No, byla to asi před tím intarzovaná lampa.... Jdem dál, použili jsme obvyklé mince, stříbrný 10kr, RU slitinová klasika 2 heller a pořádný kovaný hřebík, který byste měli dokázat poznat naprosto bez potíží. 

Audia jsou za sebou ve dvou ucelených sadách, a to pro nastavení Std a nastavení Pro. S detektorem jsme nic moc nevymýšleli, trochu citlivosti, režim coin a tradá.

Detektor dostanete i zde, na naěí e-prodejně:

AT Pro International v režimu Std

V tomhle nastavení si Garrett s ničím nespletete!

19.10.2013 20:12

Garrett AT Pro v nastavení Pro - to ani už nepřipomíná Garrett!

Čím rychleji začnete hledat v Pro, tím dřív budete hledat lépe. A o to jde.

19.10.2013 20:22
Na audiostopách  režimu Pro se můžete při porovnání s režimem Std, který je odezvou podobný zvukové reakcí nižší řady Garrettu ACE snadno přesvědčit, jaká je to výhoda, používat multitón, když ho detektor má.