Naší vizitkou jsou semináře, školení, akce a výuka s detektory kovu

Podívete se na naši elektronickou viztku. Pobočka DETEKTOR CENTRÁLA pro Hradecko a Podorlicko se soustřeďuje na prestižní značkové detektory kovů Minelab, Tesoro, Golden Mask, ale i na začátečnické standardy jako je detektor kovu Garrett řady ACE a Bounty Hunter serie ES a Pro. Snažíme se být s hledači v terénu a při testování na polygonech, protože tam hledání a detektor kovů patří.

Detektory kovu na internetu - ponočka Hradec Králové.

Pro publikaci nálezů - kvalitní podklad

  Spolupracujete na rozvoji největšího katalogu nálezů s detektory kovu v ČR, katalogu Lovci historie na klubovém webu Lovecpokladu.cz ? Nebo chcete mít kvalitní příspěvky, třeba ve své oblíbené skupině nebo stránce na Facebooku, určitě se vám tohle hodí.

  Měřítko zpracoval Jan Hraše, a je k dispozici v pdf verzi pro tisk. Velmi tím autorovi děkuji, i za povolení tuhle jeho zdařilou práci publikovat. Celostránkové A4 pro velké nálezy, menší A5 pro střední artefakty a máte ke stažení, k tisku a použití malé lístky pro mince a drobné artefakty.

Detektory kovu - prezentace vašeho hledání

  Když chcete svoji práci a výsledky svého snažení publikovat kvalitně, můžete bez obav použít právě tohle. Je to pak o hodně lepší, vidět prezentaci, která působí obrazem i drobným slovem profesionálně.

Zde si stáhněte podklady pro fotodokumentaci, pokud máte zájem, prosím:

 

  Pokud máte něco, co jste vyvinuli sami, něco, co může hledačské komunitě prospět, neváhejte. Pomůžeme s propagací vaší práce. Říká se, kdo podporuje tak jak nejlépe dovede svůj obor, podporuje i svůj život. A tohle je myslím přesně ten správný příklad.

Jirka Vavřina, DETEKTOR CENTRÁLA

 

Poznávejte detektory kovů

 

   

 

Novinky

Klubovka Lovce Pokladů

23.04.2013 19:39
V našem kalendáři akcí na tomto webu se dočtete několik čerstvých podrobností o chystaném setkání fanoušků značkových detektorů kovů, které se uskuteční 3.5. až 5.5. 2013 na Ořechově.

Začíná Lovecká sezóna a pokračují Konzultace na Centrále

12.03.2013 22:20
Nahlédněte nahoře do záložek Kalendář akcí. Podobná je i na dalších našich webech, Historické detektory kovu, Analogy Východní Čechy, Detektory Východní Čechy. Ke klasickému progranu Konzultačních dnů na DETEKTOR CENTRÁLE jsme přidali informace o chystaných setkáních a posezeních, plánujeme letos...

Ujasnění a ukotvení

23.02.2013 23:58
Co je kde, jak se to jmenuje, a kdemá co kořeny? V Blogu na těchto stránkách jsme si dovolili, na základě určité diskuse a komentářů, ujasnit proč si troufáme bez zaváhání lokalizovat svoje weby do východních Čech. Nahlídněte, chcete.li, pokud nestačí vysvětlení v Úvodu webu. Přejeme prima dny....
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Sondy DeTech a NEL

DETEKTOR CENTRÁLA

E-shop - rychlý link

Zde je rychlý link na náš e-shop DETEKTOR CENTRÁLA. Jen klepněte na obrázek.....

Detektory kovu s dárkem od Mikuláše

Mikulášská nadílka - poštovné zdarma! 05.12.2013 12:46 Všechny detektory kovu pro začátečníky, které si objednáte ve dnech 5.12.2013 a 6.12.2013 na našem e-ehopu prostřednictvím nákupního košíku, zasíláme poštou zcela bez jakéhokoliv poštovného.  Detektor kovu z této nabídky vyberete...