Minelab X-Terra Party

04.05.2014 15:53

Pro uživatele značkových Minelab X-Terra

Jak se dostat na ideální odladění sondy, jak využít dvoutón, jak se pohybovat a pracovat v prospectingu, změny sondy a frekvence a odezva detektoru kovu a mnoho dalšího. Pro uživatele Minelab X-Terra. Celodenní práce s detektory kovu. Doporučuji se ohlásit na e-mail naší DETEKTOR CENTRÁLA. Plán je minimálně tři, to stačí, a maximálně 8 frekventantů, aby se nechalo dobře pracovat.

X-Terrie, čili Minelab X-Terra Party. Od 305 po 705. Všechno v tréningovým stylu malých skupin jako na Tesoro Tejon Academy. Program budeme publikovat. Zdokonalení práce se značkovými detektory kovu Minelab X-Terra. Různé sondy. Různé cíle. Různé hloubky. Akce se uskuteční na Lovecké chatě DETEKTOR CENTRÁLA v Dobré u Světlé nad Sázavou. Obvyklý catering pro hosty standardem. Ideální praxe s detektorem Minelab X-Terra je aspoň jeden měsíc. Ještě lépe dva.

Kontaktujte nás e-mailem, detaily zašleme každému přihlášenému, kdo bude chtít přijet. Kapacita je omezena, důvod je jasný, je to o poznání a pochopení, je to společná práce, seminář, a každý musí dostat prostor, aby si mohl všechno pěkně sám vyzkoušet.

Díle chystáme také seminář pro detektory kovu C.Scope CS4MXi a CS6MXi.

A naši Tesoro Tejon Academy asi znáte, ta letošní se uskutečnila nedávno.