Jarní klubovka - Ořechov

23.04.2013 19:30

Klubová akce Lovce Pokladu

  Na začátku května se uskuteční dlouho očekávaná první jarní klubová akce Lovce Pokladu. Setkání bude od 3. do 5. května v Army Parku Ořechov. Noclehy jsou ve vlastních stanech nebo v obytných autech, máte-li. Součástí bude také přednáška. Army park naleznete na mapách na internetu třeba zde: Army Park Ořechov,  GPS 49°6'40.799"N, 49°2'21.171"E.

  Program je různorodý, od společného domluveného hledání po přednášku Detektorová prospekce a archeologie. Ceny budou orientačně stan za sto korun a den, auto uvnitř Army Parku také za 100 korun a den. Toalety a sprchy v místě. Hotová jídla od 60 korun, pivo za cca 25 korun.

  Dojde i na tradiční polygon, a setkání s týmem Lovce Pokladu: Detektory Zipsy, Detektory Habánov, Moravia Detect, Lovec Pokladu, War Centrum Český Rudolec, Detektor Centrála. Předvádět se budou doplňkové sondy NEL pro řady detektorů Minelab X-Terra i Garrett AT, DeTech ULTIMATE pro E-Trac a Safari a další novinky jako třeba výtečně upgradovaná GM4, nyní ve verzi Pro od Golden Mask a také celá paleta špičkových analogů od Tesora....

   Na setkání s Vámi se těší Tým Lovce Pokladů

Program první jarní klubovky

Pátek
Přípravy začnou už ráno, žádný problém přijet už po obědě. Bude se chystat polygon , navigační šipky, a tak dále. Oficiální začátek klubovky je ve čtyři hodiny odpoledne.
  V areálu se budete moci podívat na vystavenou techniku a na večer bude připravený táborák. Místní hospůdka bude od 16:00 hodin otevřená, dá se posedět venku i uvnitř. Na bednách od munice. Hudební nástroje vítány.


Sobota
9:00 – 13:00: společné hledání -  Chtěli bychom ukázat jednu archeologickou metodu – vypovídající hodnotu ornice. Pokusili bysme se všechny nalezené předměty zaměřit a během přednášky archeologa vložit do PC. Výsledkem by mohla být schematická mapka s informací, jak to vypadá když se prochází plochy opakovaně.... (v tomto případě tedy větším počtem hledačů).

14:00 – 15:40: Testovaní novinek na polygonu, každý může osahat a otestovat  novinky jara: GM4Pro nebo pulsní detektory od  DeTechu. Přivezeme  Minelab CTX 3030, E-Trac, bezkonkurenční legendu Tejon a Cortes s Ultimate sondami, CS6MXi atd atd.

16:00 -  přednáška archeologa v připraveném stanu. K dispozici bude 150 míst. Po ukončení přednášky se  podíváme na výsledky dopoledního hledání.

19:00 -  bude připravený táborák

Neděle
10:00 – 12:00 – testovaní doplňkových sond na polygonu. Přivezeme sondy DeTech a NEL. Pokud máte nějaké speciální přání, rozumě dopředu napište, aby tam sonda, na kterou se chcete podívat, byla.

 


Více zde:
https://www.detektory-vychodni-cechy.cz/news/klubove-setkani-orechov/