Burzy, a Analogovky

22.03.2014 18:41

Setkání na Veteránech se blíží ....

V sobotu 1.3.2013 je DETEKTOR CENTRÁLA jako tradičně v Chotusicích na BURZE! !!!

První Setkání s hledači u stánku DETEKTOR CENTRÁLA, se uskuteční, pokud počasí bude aspoň trochu lidské, na začátku března na Veteránské burze v Chotusicích. Bude to 1.3.2014.

NOVÁ bezdrátová sluchátka WS 107 a vlastní vysilač TR 101

Solidní zvuk. Dobrá ergonomie. Požadovaná výdrž zdrojů. Snadná obsluha. Extrémní rychlost odezvy.  Kompatabilta s většinou detektorů kovů.  Otestované detektory vidíte na fotografii. Bezdrátový set pracuje se všemi detektory kovů které v současnosti vyrábějí společnosti Minelab, C.Scope, Tesoro. Fisher, Nokta, Bounty Hunter ES, Nexus a Viking. Šlapou i na produkční řad ACE od Garrett a na Coinmaster od Whites. Podrobnosti zde: Nový bezdrát

První Analogovka 2014 je v plánu na konec ledna nebo začátek února podle počasí

Máme v plánu uspořádat společnou hledaci výpravu, a to klasickou Analogovku. Kdochce, a umí to, ať se ozve na naše e-maily, podrobnosti pošleme. Těšíme se na naše značkové detektory kovu z nabídky DETEKTOR CENTRÁLA, analogy od Tesoro, Golden Mask, C.Scope, a taky pokud už od nás budete mít, tak Vás provedeme novými detektory NEXUS. Z digitálů preferujeme pokročilé stroje od Minelabu, a to zejména FBS všech modelových řad. A samozřejmě novými bezdráty... ale tady není co řešit. Ty jedou.