Analogová výprava 2015 číslo 1

10.02.2015 08:48

Konzultační den - Detektory kovu u řeky Orlice.

Oblíbený cyklus setkání uživatelů našich značkových detektorů kovů na společných výpravách pokračuje i letos, v roce 2015. První Analogovka pro hledače s detektory kovu Golden Mask, Nokta, Tesoro a C.Scope, a s precizními digitály od Minelabu a jistě, tak s sebou bereme i Fishery, bude v sobotu 21. února 2015. Pro příznivce a fanoušky komunity Lovecpokladu. Detektor Centrála jako součást komunity LP dlouhodobě a významně  podporuje společensky odpovědné užívání detektorů kovů. Pozor, parkoviště je malé, bude třeba společná oheduplnost. Doporučujeme odstavit auto kousek dál na dalších parkovištích.

  Sraz je v 10.00 před restaurací na Ranči v Blešně u Třebechovic pod Orebem, což je kousek od Hradce Králové. Je to před číslem popisným 19, nebo GPS 50.2140889N, 15.9277792E pro navigace.  Rádi bychom Vás požádali - napište nám tady na web e-mail, nebo prostě se jako obyčejně ozvěte, ať víme kolik asi tak budem potřebovat míst na parkování a odpoledne míst u stolu. Díky, oceníme to jako milou a vlídnou laskavost, to nám pomůže s organizací. Taky si domluvíme kontakt, kdybyste bloudili :-) Přezůvky s sebou, ať není potom v hospodě bahno!

Základem Analogovky je výprava do okolí s tím, že odpoledne, kolem třetí, se na chvilku posadíme do hospůdky. Probereme jak jde život, jak jde hledání, co kdo jak kde, prostě jako vždycky, probereme přítomné i nepřítomné :-) a co je nového v hledací komunitě Lovcepokladu, a jaký program připravila naše DETEKTOR CENTRÁLA na letošek. Ranč Blešno se specializuje na turistiku na koních, tak to může být pro vás i zajímavý tip na zpestření pobytu v přírodě pohledem z koňského sedla.

Jirka Vavřina, DETEKTOR CENTRÁLA