Litrfree - kniha a autor

Litrfree - DESENATO

Crowdfunding, můj projekt na Startovači. DESENATO, a co bude, to rozhoduje mocnější síla než jsem já. Litrfree, to starý dobrý nicknejm bojový jméno, to tam bude. Bójové, to jsme totiž asi taky trošku. Je to taky trochu o hledání, najdou se tam i detektory, to se asi dalo čekat. Dřív nebo později na to dojde. Moc díky za podporu.

Crowdfunding, projekt, DESENATO. Startovač. Tam to běží. Litrfree.

Den pod dni - jinak se k cíli nejde

Čekáme, zda to pustěj.

Neměl bych se ale do toho pouštět, když jsem tak netrpělivej. Oni tam neseděj jen skrz mě. Tak si krátím dlouhou chvíli, to čekání, na aprůvl přeprkanýho projektu na Startovači, a sesmolil sem tady na webu levej sloupek. Chvíli sem fotil, ale nějak jsem si nezkontroloval, jestli tam je karta, tak...

První verze na Startovač

Poslal jsem jim tohle: Litrfree - Jde se na to! Určitě se v tom objeví tahle věta. První Litrův kriminální paradox. Zkrvavená sekera ve vodě ponořená vypadá jako zlomená. Každá kapka pomůže, nuže: Rozmáchněte se! Celou cestu jdete, a na konci už nemůžete. Jenže cílem cvičení je, že se běží nejlíp...

Jak to udělat, aby to vyšlo

Ono to je tak, že už jsem prodal všechny hudební nástroje a zesilovače bedny a cajky další co šlo, abych získal kapitál na vydání knížky. No jen se podívejte do záložky na Punk, co tam toho je ex, a to tam ani neni všechno, co je ex. Na to, co mi zbylo, hraju. Peníze v prasátku jsou, ale prase je...

Záznamy: 13 - 15 ze 15

<< 1 | 2 | 3

Žirafička

Hraju na basu v oldskůl pankajzně Žirafička. Je to kapela Dr.Sugara, věhlasného borce, který prošel úderné metaly a prvotřídní pankajzny. Něco jsem tam dodal i autorsky. Hraju tam ještě s Fanťákem, což je umělecky založený volnomyšlenkář a rozený frontmen. S dlouhodobou zkušeností z nejrůznějších kapel, a plodný autor, pokud se mu chce. Na každý zkoušce mi dá za něco kouř, no a mě to je pank, tedy jedno :-) Basák je dycky největší blb souboru, a proto na to hraju, nemám co ztratit, a každej den je vzhledem k startovní pozici výhra. On to ví, já to vim, s Dr.Sugar se nám směje. Hudební těleso Žirafička, to je všecko jenom ne pop, čili vlez někomu někam estráda a juchuchu hurá kamárádi to teda není. Snad hraní od srdce. Nehrajeme taky v žádnej legračních kostýmech, nejsme maxíci ani cover revajvly. Holky na nás moc nechoděj, a rovnou je třeba říct, že ani kluci.

Žirafička na FB zde.

 

Weby a detektory

Ono mě nic jinýho ani nezbylo, i když jsem měl jiný ambice, než začít dělat tohle, prodávat a předvádět a ukazovat detektory a lokátory. Hledání mě baví, a dávám přednost tomu, aby to bylo i v souladu s tim, jak žiju. Co je císaře císaři, co je někomu jinýmu, tak tomu to taky. Holduju spíš přímočarý otevřenosti, před nějakym za každou cenu prodavačováním. I ty popisy detektorů jako zboží ode mě na stránkách jsou asi všecko jinýho než text co má sloužit k prodeji. S životem se nekšeftuje, a s detektorem trávíte v životě dost času, pokud hledáte. Jednu věc ale povim, klíč je výkon, nic jinýho. Zbytek jsou nepodstatný fičury navrch. No a weby, nějak se tím prodírám, a moc nežeru ty seo kecy, stejně je nakonec sledovanost král, co jiného.

Detektory-lokátory zde.

 

Texty a knihy

Tak knížky si rozepisuju průběžně, šufle je plný koster různě obalenejch masem, co čekaj na oživení, za ty roky. Od patnácti toho člověk něco napíše. Jedno jsem se naučil v devadesátejch, že co napíšu, to okamžitě zapomenu. Cvičení dělá mistra, že to někdy zapomenu, než to napíšu, a dokonce to zapomenu dřív, než mě to napadne, někdy. Což není blbý, snižuje to tvůrčí muka. Mojí ambicí je najít v tom nějakou nějakou výsostnou ambici. Ctnost to asi nebude, to je myslim jedno. Když vidim tu plejádu bejvalejch co píšou, a držej při sobě jak starý struktury, tak vlastně tohle soupeř není.

Třeba o nálezech.

 

Fotky a obrazy

Digitálně to moc nejedu, uvažuju vo tom, že bych zas někdy máchal ruce ve vývojce. Tak nějak tim, co najdu doma, udělal bych si zase doma fotokroužek. To samý obrazy, něco sem tam někde viselo, a válí se to ve sklepě a v garáži, pár věcí je někde po světě. Byla to legrace, a navíc vývojka i barvy voněj. Monitor ne.

Tady to nikam dál nevede, nemám dost placenýho místa na webech.