Magnetické separátory, linky, strojní zařizení, obslužná manipulační technika

Frézka - Expres prodej

Frézka. Obdoba FA3U. Cena 40000,- Kč. Nyní ihned k odběru. Prodej přímo ve skladu v Pardubicích. Kontakt: Centigen. a.s.. tel:  777 61 22 51 p.Sakala.

Vrtačka - T Morse

Vrtačka. Jdou velké vrtáky T Morse. Typ BN 50. Cena 35000,- Kč. Nyní ihned k odběru. Prodej přímo ve skladu v Pardubicích. Kontakt: Centigen. a.s.. tel:  777 61 22 51 p.Sakala.

Strojní nůžky FORMETAL

Strojní nůžky. 3150/6,3E. Formetal. Cena 190000,- Kč. Nyní ihned k odběru. Prodej přímo ve skladu v Pardubicích. Kontakt: Centigen. a.s.. tel:  777 61 22 51 p.Sakala.

Hřebenové zdviháky

Různé nosnosti i velikost. Hřebenové zdviháky. Cena od 2000,- Kč. Prodej přímo ve skladu v Pardubicích. Kontakt: Centigen. a.s.. tel:  777 61 22 51 p.Sakala.

Zdvihací a montážní prostředky

Zdvihací a montážní  prostředky, cena od 500,- Kč dle výběru. Použité i nové. Prodej přímo ve skladu v Pardubicích. Kontakt: Centigen. a.s.. tel:  777 61 22 51 p.Sakala.

Pneumatická kladiva

Různá velikost, také příslušenství. Pneumatická kladiva.  Cena od 2000,- Kč. Prodej přímo ve skladu v Pardubicích. Kontakt: Centigen. a.s.. tel:  777 61 22 51 p.Sakala.

Hlavy korečkového elevátoru

Horní a spodní  hlava korečkového elevátoru, vpád, výpadový koš, montážní materiál, náhradní korečky. Cena od 14000,- Kč. Prodej přímo ve skladu v Pardubicích. Kontakt: Centigen. a.s.. tel:  777 61 22 51 p.Sakala.
1 | 2 | 3 >>

Kontakt - detektory kovu prodej

DETEKTOR CENTRÁLA

DEUS EX MACHINA s.r.o.

J. Jungmanna 900/9, Čáslav, 286 01

telefony:

e-shop, objednávky, nabídky, fakturace, dodávky a přeprava: 
Stáňa Vavřina Šlapalová
+420 608977226

detektory kovu, lokátory sítí a úniků, security detektory - konzultace:
Jirka Vavřina
+420 773018318

průmyslová strojní zařízení, separátory, linky, výroba - prodej:
Štefan Sakala
+420 777612251

Z našeho skladu a rezerv - Pouze sídlo DC Čáslav

Špičkové sondy pro detektory na bazaru DC

Sondy, dohledavačky, detektor kovu. Vysocevýkonné sondy pro detektor kovu, často služební, předváděcí, nebo ověřený komisní prodej. K nahlédnutí zde! Vstupte přes obrázek, prosím.

Rockbag na baskytaru - zánovní PRODÁNO

Pouzdro na záda na basovou kytaru PRODÁNO Prodám téměř nejetý rockbag Warwick na basovou kytaru. Stan jako zánovní. K odběru v sídle DETEKTOR CENTRÁLA v Čáslavi.  

Služební a předváděcí detektory kovu

Bazarové detektory kovu a lokátory inženýrských sítí včetně příslušenství. Výběrová profesionální bazarová nabídka, detektor kovu a lokátor sítí, generátor, indukční kleště  a třeba magnetometr dostání zde, vstupte na náš e-shop přes obrázek, poklepejte.

Kroužková vazba - ruční 900,- Kč

Bytelná a solidní mašinka. Kroužkový vazač, na prodej. Pokud chcete třeba rozdat hercům scénáře v ochotnickém spolku, nebo si vydat příručku nebo punkovou nízkonákladovou knihu, nebo máte malou firmu kde ho sem tam potřebujete, tak jeden by byl k dispozici, za dobrou cenu, tady. V podstatě...
1 | 2 | 3 | 4 >>

Kontaktujte nás

DEUS EX MACHINA:

608 977 226

detektory kovu

Detektor kovu !! TOP bestellery

Golden Mask GM4Pro – super bestseller!

Detektor kovu Golden Mask GM4Pro láká. Cena, výkon, a nenáročnost obsluhy. V dobrém poměru. I brutálně nastavený hledá totiž hodně dobře, vytáhne obsluhu vždy z nejhoršího. A ještě lepší je verze detektoru GM4Pro WD. Ta je totiž dvoufrekvenční.  Podívejte se na to!

Minelab Equinox - vysocevýkonný detektor

Jestliže na něčem konkurence vařila vodu marketingu, tak to byla váha. Minelab postavil do konkurence střední třídy detektor kovu, který operuje přímo v kategorii lehkých vah a má ke svým soupeřům zdrcující poselství:  Váha stejná, jak jste chtěli, a výkon a parametry ve všem lepší, nebo...

Minelab CTX 3030 - jednička v multifrekvencích

Exkluzivní sada v akci s dvěma sondami. Tohle je už opravdu detektor kovu pro náročná hledání, a mimořádná akce s dvěma sondami jako bonusem stoji vždy za to. Zvlášť když jde o tak špičkové detektory s vyšší cenou, pochopitelně,  jako je prestižní technologická špička Minelab. To musíte...

Nokta Impact - bestseller - výkon!

Plnohodnotný detektor kovu vyšší střední třídy. Vynikající poměr cena výkon, díky enormnímu zájmu a úspěchu u hledačů je to tahoun trhu. Detektory kovu Nokta Impact ve všech originál verzích zdobí universálnost, tah na branku v hloubkách, a vysoká citlivost na šperkové a mincovní maličkosti. Nyní...

Minelab Safari – Full set v neskutečné ceně!

Je to úvodní detektor kovu, v technologii FBS. Patentováno, Minelab. Obsluha, jak se sluší na úvodní detektory, je nekomplikovaná, a cena nyní je mimořádná. Nikdy nestál Full set Safari jenom tolik. Ochutnejte kouzla FBS, plnohodnotnou multifrekvenci. Je to jiné než ostatní detektory. Je to...

Jak se píše na těch nejlepších webech, to platí taky tady, jak jinak.  TO FOLLOW OR DIE