Pro hledače s detektory kovu na Hradecku a Podorlicku - Duhovka

Pozor, na akci je třeba z organizačních důvodů předem ohlásit účast! Termín prvního setkání Duhovka 2016 je 14.května. Společné hledání s našimi značkovými detektory kovu na domluvených lokalitách, spojené s besedou u grilování v restauraci na Ranchi v Blešně u Hradce Králové a přednáškou archeologů. Akce se uskuteční v rámci mezinárodního Dne s detektory kovu - Minelab day a je zaměřená na podporu společensky zodpovědného hledání s detektory kovů. V průběhu ukážeme Minelab E-Trac, samozřejmě naše CTX 3030, Safari, Minelab X-Terra 705, 505, 305 i začátečnické Go-Find. Co je potřeba udělat: Je potřeba v důstojném předstihu napsat na náš web Detektory východní Čechy - Jakub Ižol, a zapsat si registraci, akce je z kapacitních důvodů lokality a sálu v restauraci omezená co do počtu účastníků.

Klubové speciály Duhovka které připravuje Jakub Ižol z DC Hradecko a Podorlicko navazují na tradici populárních Analogovek, společných hledání s detektory kovu připravované v rámci podpory hledačů od DETEKTOR CENTRÁLA.

Burza Veterány a Starožitnosti - pravidelná poradna. Setkání bude na záčátku léta, v červnu, přijďte na Setkání na Burze 4.6.2016.

Nejlépe sledujte náš kalendář. Těšíme se, přijďte si vybrat, nebo je probrat :-)

Semináře s detektory kovů Minelab: E-Trac a CTX 3030

Detektory kovu od DETEKTOR  CENTRÁLA. Podpora našim zákazníkům.

Pořádáme výukové akce pro naše zákazníky,

to je největší bonus, když se můžete opřít o někoho, kdo Vám pomůže s obsluhou. Nakupujte tam, kde Vám pomáhají, to má cenu! Vedeme i individuální výku, jako součást paketu k nákupu detektoru přímo u nás. Mrkněte na detektor, na tlačítku níže. Pozor, na cenu konkurence také zareagujeme, a to tak jak nejlépe dovedeme! Plus poprodejní podpora.

Rád bych Vám oznámil, že 20. června pořádáme na našem stěnovém polygonu Lovecká chata v Dobré u Světlé nad Sázavou seminář E-Trac Drive zaměřený na multifrekvenční detektory kovu Minelab, tedy zejména CTX a E-Trac. Z velmi dobrých a praktických důvodů je kapacita je omezená, aby bylo možné efektivně zkoušet a na každého se dostalo dost času a prostoru na stěnovém polygonu. Je to akce na podporu obsluhy přístrojů, na společné zdokonalení, na výměnu informací a na testování.

Maximální kapacita je deset lidí, úplně našlapáno je dvanáct, optimum je z mých zkušeností tak 5, a pokud budou tři zájemci, akce se uskuteční. Na místě je chata, kde jsou pro vzdálenější k dispozici tři lůžka. Zbytek stany, karimatky. Je to přírodní areál, čili nepočítejte s elektrikou, prostě klasika. První přihlášky už máme, a akce se tedy zcela jistě a jako obvykle uskuteční

V pátek oheň, hledačské příběhy, zavzpomínáme na ty co nepřijeli, trošku jim jako vždycky bude zvonit v ušiskách, tak jak to k tomu patří. Probírat se budou jak módy a patterny, tak úpravy audiodezvy po tónové stránce tak zdůraznění chtěného signálu pomoci variancí a vrcholků odezvy, takzvané pitche. Dojde i na techniku jak optimálně pracovat s detektorem nad terénem. Vše na stěnovém polygonu. Cíle je možné vzít s sebou. Stejně tak účastníci můžou mít vlastní náměty, co chtějí slyšet, vidět, zkusit. Je třeba, aby jste měli detektor kovů s sebou, E-Trac nebo CTX 3030, a něco málo s ním už sami nachodili. Není uplně možné procházet kde je které tlačítko na kontrolním panelu. 

Díky předem za zprávu, budu se na Vás těšit, a jak říkám, je třeba se ohlásit dopředu. Díky! Jak takové akce probíhají – to máme na stránkách DETEKTOR CENTRÁLA i na našich dalších webech, třeba Analogy východní Čechy - v řadě článků, například o Tesoro Tejon Academy, Minelab X-Terra Party, C.Scope session, Hard&Heavy setkání a další.

Účast nic nestojí. Občerstvení na místě bude.

Jirka Vavřina, DETEKTOR CENTRÁLA

Letní Analogovka na Hradecku v letním stylu ranních Úderů za rozbřesku. Nenechte si ujít společné hledání s našimi značkovými detektory kovu.

Poprodejní podpora DETEKTOR CENTRÁLA je nejlepší bonus!

Kalendář akcí

Analogová výprava číslo tři

24.03.2013 19:36
Další výprava DETEKTOR CENTRÁLY se uskoteční za každého počasí, tedy, téměř za každého, ale to je vždycky omega.... příští sobotu 30. března někde na Vysokomýtsku, Poličsku nebo Svitavsku. Zatím máme první lokalizaci, k dispozici, jako poněkud slepší mapku, leč to je jenom zatím, zkuste napsat na...

Předváděcí akce Detektor Centrála

02.03.2013 11:54
Pobočka Lovce pokladů pro Východ Čech Detektor Centrála připravila na sobotu 2.3.2012 předváděcí akci. Ta se uskuteční v Chotusicích, na burze veteránů, starožitností, a jiného sběratelského a fanouškovského sortimentu. My tam stejně chodíme pravidelně, jsou tam staré zbraně, medaile, hrnky,...
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Detektor kovů - krátce a stručně

E-Trac - FBS - Minelab

Dostupný set pro hledače s vášní. Multifrekvenční technologie. Starter set. Co bude třeba, doplníte později. Neváhejte, sezona je tady. Více frekvencí, v jeden čas, najednou,  žádné kompromisy! Přicházejí nové cívky, svůj detektor můžete stále rozvíjet. Velké DD posouvají E-Trac do netušených...

Prodejna Detektor Centrála - interiér

Seznamte se jak to u nás vevnitř v DETEKTOR CENTRÁLE vypadá. Není to sice hokejová hala nebo středověká tvrz, ale podle mě je důležité co a kdo je uvnitř. Tak nakoukněte, a někdy třeba.... Detektor kovu zde: detektory-lokatory.net a detektor-kovu.net a deus-ex-machina-cz.eu a...

Minelab GPX 5000 - jedinečné

Minelab GPX 5000 nastavuje nové standardy v technologiích detekce zlata. S úžasným rozsahem funkcí a vlastností není jen lepši než jeho předchůdci, ale vytváří svou vlastní třídu detektorů na zlato. Nové unikátní funkce MPS, DVT a SETA zvyšují výkon detektoru natolik, že je schopen nacházet mnohem...

Akce - Značkové detektory s extra doplňky

Akce s výbavou pro detektory kovu, jako jsou doplňkové sondy, kryty zdarma, lopatky, kryty elektroniky a s mnoha dalšími bonusovými doplňky stále běží. Detektory jsou ve zvýhodněných setech. Včetně hloubkových setů od Tesoro a Golden Mask. Kupujte levněji detektory v setech. S detektory kovu...

Týden s detektory kovu Minelab

Minelab je v současnosti technologická špička oboru. Společnost sází jednoznačně na dlouhodobý vývoj a vlastní inženýrský team vedený fyzikem Bruce Candym. Firma se soustřeďuje pouze na špičkové detektory kovů a zcela pomíjí třídu nejlevnějších detektorů. Soustředění se pouze na výkonné detektory...

Vysoký výkon s Golden Mask GM4Pro

Golden Mask pro nejlepší výsledky Detektor s novou konstrukcí je dobře vyvážený a také je lehčí než předchozí verze. To, co tradičně hledači u detektorů Golden Mask oceňují, je hloubka. Detekce v hloubkách.   Detektor kovu ještě zvýšil agresivitu na citlivosti u nejmenších cílů. Funkce...

Minelab X-Terra Party a Tesoro Tejon Academy

Příští sobotu (23.5.2015) - a je ještě možnost se dohlásit - máme speciální výukovou kombiakci, Tesoro Tejon Academy a Minelab X-Terra Party. Vše jako obvykle na našem stěnovém polygonu Lovecká chata. Pokud máte detektor kovu X-Terra a nebo Tesoro Tejon (i třeba Vaquero) - stačí se ozvat, pošlu na e-mail podrobnosti. Jsou to takové semináře, jak na detektor, jak na nastavení, jak to, jak to chodí, když to chodí fest, jak se vyvarovat chyb při práci s detektorem kovu. Na Academy i Party je ale potřeba ozvat se dopředu, kapacita je omezená, aby to mělo smysl, ta společná práce, a na každého a každý nastavení bylo dost času. Napište mi třeba sem pod článek, podrobnosti k příjezdu zasíláme e-emailem každému přihlášenému.

Co se bude procházet? Mimo cílů, které si berou účastníci s sebou, a jdou do různých hloubek (od deseti přes čtrnáct, čtyřiadvacet, pětadvacítky, třicítky, čtyřicítky, nová maximálka je nyní 50cm, a to hned dva sloty, jeden je čistý a ten druhý, to je opravdu těžký oříšek, ten je zarušený z boku cca ve 30 ti železem, a sonda se mu nevyhne, čili, tam se láme chlebík), je k dispozici i separační polygonek na rozcvičení. Takže procházet se bude:

Tesoro Tejon Academy - podpora pro zákazníky po nákupu detektoruNa Tejonu: role Tresholdu při odladění i chodu detektoru, obě diskriminace, využití páčky při ladění i zpřesnění chodu, chování detektoru po přebuzení, separace na malých cílech, VCO triky, maximální výkon a stabilní chod a standardně všechny potenciometry a jejich vliv na funkce. Je možné aplikovat spoustu postupů i na Tesoro Vaquero.

 

Minelab X-Terra Party - popora našim zákazníkům po nákupu Na X-Terra 705: Ladění na přesno v různých stylech, využití a nastavení tresholdu, změna odezvy hraničních signálů a vliv diskriminace, použití prospektingu při dohledávání a identifikaci hlubokých cílů, sluchátkové a nesluchátkové nestavení či multitón a jeho půvab. A zase všechna tlačítka, jejich spojitosti a jejich funkce při práci v terénu. Přiměřeně k vybavení mašin podobně projdeme i X-T 505 a 305, tam je ale funkcí méně, ale něco využít jde. Plus hloubková sonda Mars MD Goliath 2F v ukázce.

Na pátek je připravené posezení u ohýnku pro účastníky, včetně rozboru jevů v hledačské komunitě, včetně nepřítomných osob a událostí z doslechu J a po celý program bude standardní catering.

E-Shop detektor kovu se službami zákazníkům e-shop se službami zákazníkům. Výukové a podpůrné akce pro vlastníky detektorů kovů z e-shopu DETEKTOR CENTRÁLA. Pomáháme s nastavením a praxí.

 

Mistr Hledač - kultovní závody s detektory kovu

Tesoro Tejon Academy - detektor kovu nastavení

 

Tentokrát jako fúze, společně s účastníky Tesoro Tejon Academy. Přijďte (napište -email stačí- ale prosím normálně dopředu, dost nám to tím ulehčíte, opravdu), tedy přijďte si dopřát celodenní nastavování a zkoušení a šponování a výměnu zkušeností z Vašimi Minelaby X-Terra (jistě, nejlépe od nás, proto to sákryš děláme :-) a prozkoumat jak to dělají s detektory kovu kluci a holky za točáky prestižních Tesoro Tejon. Těšíme se na Vás.